Steampunk Empire Symposium   Komentarze: 1

Już za 140 dni, czyli w dniach 27-29 kwietnia 2012 roku, w Cincinnati (Ohio, USA) odbędzie się sympozjum zorganizowane z inicjatywy aktywistów serwisu społecznościowego Steampunk Empire. W programie spotkania, na które organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników konwencji steampunk, znajdą się nie tylko wystawy i ekspozycje, spotkania z pisarzami tworzącymi w klimacie steam, gry fabularne, warsztaty DIY, ale też warsztaty tańca, LARPy i gry typu murder-mystery, pokazy mody, występy teatralne, pchli targ, koncerty muzyczne i wiele innych niezwykle oryginalnych atrakcji.

Organizatorzy zapraszają na stronę sympozjum w celu zapoznania się z podstawowymi założeniami spotkania, oraz na stronę w serwisie społecznościowym Facebook, aby śledzić na bieżąco postępy w przygotowaniach. Zachęcamy do śledzenia inicjatywy!

VN:F [1.9.6_1107]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

admin, Grudzień 9th, 2011

  1. Michelle Campbell November 8, 2012 at 1:25 pm This is awesome Dominique!! I will show the senttuds, they won’t believe how much work you put into it and the amazing process, thanks so much for contributing! Looking forward to the night onthe 22nd November, 6.00pm at Coomera Creative Industries Campus, 198 Foxwell Road Coomera. I will be putting in a bid!

    Daniyal

    16 Paź 15 at 18:42

Skomentuj