Agencja Reklamy Żory

Specjaliści do wynajęcia

 Twój sukces zależy od dobrych wyborów

 

 

 

 

Unhallowed.PL

Responsywne Strony

Czyli technologia, w której powinna zostać wykonana każda strona internetowa szanującego się przedsiębiorcy.
 

Na początku zastanów się co chcesz zaoferować klientowi. Z pewnością wszystko co najlepsze, a to zapewni Ci strona tworzona w RWD,  która samoczynnie dopasowuje się do różnych wielkości ekranów dostępnych na rynku urządzeń mobilnych.

 

16 października 2016

Z miesiąca na miesiąc obserwujemy coraz większe zainteresowanie każdym z segmentów rynku generowane przez urządzenia mobilne i to na nich powinniśmy się skupić. Przejrzysty, jasny, ładnie wyglądający interfejs, po którym z łatwością można poruszać się z poziomu telefonu? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki.


Witryna internetowa stworzona w proponowany przez nas sposób jest gwarancją na to, że użytkownik nie zrezygnuje z przeglądania Twojej oferty z powodu braku możliwości komfortowego kontynuowania swojej podróży po zakładkach. Dodatkowo, decydując się na tę formę wybijasz się wyżej niż inni w przeglądarce. Od pewnego czasu Google bierze pod uwagę posiadanie wersji mobilnej i jej funkcjonalność. Co więcej? Proste, szybkie i tańsze zmiany, bo te wprowadzać będziemy mogli zdecydowanie szybciej. 


Jeśli stawiasz na dalszy rozwój, podążasz z duchem czasu i chcesz wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy chętnie robią zakupy z poziomu telefonu, czy tabletu  – postaw na RWD.

 

Agencja Reklamowa GREEN FROG © 2016 • Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Strony WWW

Pozycjonowanie Seo/Sem

Content Marketing

Studio Fotograficzne

Fotografia Produktowa

Fotografia Ślubna

 

 

 

 

Social Media

Komunikacja Biznesowa

Tworzenie Kampanii